כאן ניגע בשני סוגי טיפולים מיוחדים, מקוריים ופחות מוכרים של קוסמטיקה. את יכולה להפתיע את הקוסמטיקאית הפרטית שלך, ואולי היא תפתיע אותך.
 
שיזוף בהתזה
אחד מהטיפולים המיוחדים בטיפולים בתחום קוסמטיקה הוא שיזוף בהתזה. בשיטה זו הקוסמטיקאית מתיזה צבע טבעי על הגוף באקדח צבע מיוחד. הליך זה לוקח מספר דקות להתזה ועוד מספר דקות לייבוש. שיטה זו מתאימה למי שרוצה להציג מראה שזוף במהירות, ללא חשיפה לשמש וללא הסיכונים הכרוכים בשיזוף רגיל וכמובן בחיסכון בזמן.
 
הכנות מראש
הטיפול עצמו קצר והתוצאה מיידית אך יש לערוך כמה הכנות לפני כן. יש להמנע משימוש בתכשירים קוסמטים, קרמים, שמנים ואפילו דיאודורט שעלולים לחסום את הצבע. יש להסיר שיער כי הצבע לא יתפוס על העור שמתחת לשיער. מומלץ לעשות פילינג כדי להסיר תאים מתים או לשפשף את העור בליפה.  כשמגיעים לטפול מומלץ ללבוש בגדים שאין לנו בעיה אם יוכתמו בצבע. לאחר הטיפול יש להימנע מהזעה, לא להתקלח במשך 8 שעות, לא לשפשף את העור ולהיזהר מהכתמת מזרני עמינח או מזרוני פולירון כשאת הולכת לשנת היופי שלך.
 
הסרת שיער בשיטת SHR
קוסמטיקה היא גם הסרת שיער. בשיטת SHR משתמשים בהבזקי אור קצרים הגורמים לחימום השערה ובכך מביאים להריסתה. בניגוד להרבה שיטות אחרות שיטה זו מתאימה גם לבעלי שיער בהיר. היא גם מפחיתה את הסיכון לכוויות. טכנולוגיה חדישה זו משתמשת במקור אור עוצמתי שמשדר אור בתדירות גבוהה אך באנרגיה נמוכה יותר. היתרון שלה על פני שיטות אחרות הוא שניתן להשתמש ברוב סוגי העור, גם בעור שזוף.
 
הכנות מעניינות ותוצאות אמיתיות.
אחת ההנחיות המיוחדות לפני טיפול זה היא גילוח השיער. בדרך זו החלק החיצוני של השערה, אינו יכול להתחמם ולגרום לכוויה בעור. גם בין הטיפולים יש לגלח את השיער שגדל אך לא להוריד אותו בשעוה. התוצאה אחרי טיפול כזה היא הפחתה משמעותית ביותר בקצב גדילת השער עד כי הן דלילות ועדינות לגמרי. מומלץ לחזור על הטיפול לאחר מספר שנים. מי שאינה יכולה להשתמש בשיטה זו עדיין יכולה להסיר שיער בשיטה הישנה והטובה של הסרת שיער בחוט או בשעווה שהן שיטות כואבות אך החסרונות שלהן נמוכים.